Atrakcje Kaszub / O projekcie

O projekcie

Turystyka Bez Barier Projekt Portal turystyczny dla osób z niepełnosprawnością - Kaszuby bez barier jest realizowany przez Stowarzyszenie Turystyki "Bez Barier".

Nasze stowarzyszenie zostało założone z inicjatywy ludzi, których pasją jest turystyka. Od 8 lat udowadniamy, że jest ona idealnym sposobem do integrowania się różnych ludzi, eliminowania barier, zarówno tych architektonicznych, jak i mentalnych. Uczestnicząc w imprezach turystycznych pokazujemy, że wszyscy, bez wyjątku, mamy prawo do poznawania i podziwiania tego świata!

Zdając sobie sprawę z braku informacji na temat dostępności tras, obiektów na trasie dla indywidualnego turysty z niepełnosprawnością postanowiliśmy stworzyć stronę internetową z bazą danych o atrakcjach turystycznych z terenu Kaszub.Hallu Forte

https://www.e-odchudzanie.com.pl/hallu-forte-opinie.html

Rewolucyjne urządzenie na problemy haluksów

Na witrynie umieszczane będą sukcesywnie informacje o atrakcjach kaszubskich, które obejmować będą: krótki opis zabytku, zdjęcie, informację o dostępności dla osób z niepełnosprawnością, godziny otwarcia, ewentualne opłaty wstępu oraz adres z mapą dojazdową.

Intencją stowarzyszenia jest stworzenie portalu otwartego. Zachęcamy do zalogowania się i oceniania opisanych obiektów, wypowiadania się na forum i zamieszczania własnych relacji z wycieczek.

W czasie wakacji przewidzieliśmy organizację konkursów dla użytkowników portalu: plastycznego, fotograficznego, wiedzy o Kaszubach i konkursu na najlepszą relację własnej wycieczki - podziel się z innymi.

Zapraszamy do wspólnego tworzenia tego portalu.

Odkryjmy razem miejsca, o których wcześniej tylko marzyliśmy!!!

W kwietniu 2012 r. portal został wyróżniony w XIII edycji konkursu "Gdynia bez barier".

Hear Clear Pro